Розташування готелю: перша лінія Кароліно-Бугаз

Коли ви вибираєте готель для літнього відпочинку, який саме критерій для вас є ключовим? Готові посперечатися, що місце розташування готелю!
Почнемо з того, що з суто нашу скромну думку відпочинок в Кароліно-Бугаз для всіх наших постояльців повинен бути максимально комфортним, і це стосується як віддаленість готелю від пляжу, так і транспортної доступності апартаментів.

Відпочинок в Кароліно-Бугаз перша лінія

Наш готель розташовується на найдорожчій землі, завдяки чому відстань від території комплексу до пляжу становить всього 30 метрів! Ще менше вам доведеться пройти до прісноводного озера.

Географія. Як дістатися

Кароліно-Бугаз – це селище в Овідіопольському районі Одеської області, другий з двох населених пунктів курорту Затока. Селище міського типу Кароліно-Бугаз розташований на височині, через що з його території відкривається мальовничий вид на місцеві краси.

Дістатися до нас можна декількома способами:

на маршрутному таксі з Одеси. З міста у напрямку в бік Білгород-Дністровського ходять регулярні рейси маршрутних автобусів;
на електричці Одеса-Білгород-Дністровський. Цей спосіб можна назвати найбільш туристичним і, до певної міри, романтичним. Буде потрібно приблизно півтори години для того, щоб прибути на місце. Електричка ходить кілька разів на день. Квиток коштує сущі копійки;
Через станцію Кароліно-Бугаз ходять і зупиняються поїзди № 136 “Білгород-Чернівці”, №145 “Київ-Пасажирський – Березино”, №146 “Ізмаїл – Київ-Пасажирський”, №688 “Березино – Київ-Пасажирський”. Ви так само можете дістатися за допомогою них
своїм ходом. Це найбільш простий і швидкий спосіб. Дотримуйтесь до Одеси, району залізничного вокзалу, потім, дотримуючись покажчиків, виїжджайте на трасу до Білгород-Дністровського. Дотримуйтесь по прямій до покажчика населеного пункту «Кароліно-Бугаз». На місці ви зможете швидко знайти наш готель.

Відпочинок в приватному секторі Кароліно-Бугаз

Так як наш готель розташовується в населеному пункті, вам, звичайно ж, стануть пропонувати приватний сектор Кароліно-Бугаз. Спритні власники почнуть залучати «солодкими» промовами про низьку ціну і комфортних умовах, але будемо з вами відверті, серед дачних будинків немає жодного, який би міг хоч на соту частину зрівнятися з нашими номерами за рівнем комфорту.

Готель «Гарячий Шоколад» має в своєму розпорядженні стоянкою для автомобілів, невеликий, але досить місткою територією, доступ до якої іншим особам строго заборонений. Приватна власність, спокій, по-справжньому європейський сервіс найвищого рівня!

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом