Розташування готелю: перша лінія Кароліно-Бугаз

Коли ви обираєте готель для літнього відпочинку, який саме критерій для вас є ключовим? Б’ємось об заклад, що місце розташування готелю!
Почнемо з того, що на нашу скромну думку, відпочинок в Кароліно-Бугаз для усіх наших постояльців повинен бути максимально комфортний, і це стосується як віддаленості готелю від моря, так і транспортної доступності апартаментів.

Відпочинок в Кароліно-Бугаз перша лінія

Наш готель розташований на найдорожчій землі, завдяки чому відстань від території комплекса до пляжу складає усього 30 метрів! Ще менше вам доведеться пройти до прісноводного озера.

Географія. Як дістатись

Кароліно-Бугаз – це селище в Овідіопольському районі Одеської області, друге з двох населених пунктів курорту Затока. Селище міського типу Кароліно-Бугаз розташоване на височині, через що з його території відкривається мальовничий вид на місцеву красу.

Дістатись до нас можна кількома способами:

  1. на маршрутному таксі з Одеси. З міста за напрямком в сторону Білгород-Дністровського ходять регулярні рейси маршрутних автобусів;
  2. на електричці Одеса-Білгород-Дністровський. Цей спосіб можна назвати найбільш туристичним і, до певної міри, романтичним. Потрібно буде приблизно півтори години для того, щоб прибути на місце. Електричка ходить кілька разів на день. Квиток коштує сущі копійки;
  3. своїм ходом. Це найбільш простий і швидкий спосіб. Прямуйте до Одеси, до району залізничного вокзалу, потім, дотримуючись покажчиків, виїжджайте на трасу до Білгород-Дністровського. Прямуйте по прямій до покажчика населеного пункту «Кароліно-Бугаз». На місці ви зможете швидко знайти наш готель.
отель частный сектор Каролино Бугаз

Відпочинок в приватному секторі Кароліно-Бугаз

Так як наш готель розташовується в населеному пункті, вам, звичайно ж, стануть пропонувати приватний сектор Кароліно-Бугаз. Спритні власники почнуть залучати «солодкими» промовами про низьку ціну і комфортні умови, але будемо з вами відверті, серед дачних будинків немає жодного, який би міг хоч на соту частину зрівнятися з нашими номерами за рівнем комфорту.

Готель «Гарячий Шоколад» має в своєму розпорядженні стоянку для автомобілів, невелику, але досить містку територію, доступ до якої іншим особам суворо заборонений. Конфіденційність, спокій, по-справжньому європейський сервіс найвищого рівня!