Про нас
ГОТЕЛЬ ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД
Готель "Гарячий Шоколад" - це комплекс апартаментів, об'єднаних продуманою курортною інфраструктурою. Під курортною інфраструктурою ми передусім маємо на увазі опрацьовані аспекти дозвілля та комфортного проживання наших постояльців. Ми бажаємо, щоб відпочинок у Кароліно-Бугазі запам'ятався тільки з позитивного боку. НОВИНКИ СЕЗОНУ 2021: 2 басейни + міні аквапарк!

Великий конференц-зал (40 кв.м.) – ідеальне місце для проведення тренінгів, лекцій, презентацій та інших заходів. Зал обладнаний: великим TV, 16 крісел/пуфів. Оренда залу безкоштовна для гостей готелю.

Раз на тиждень проводиться дитяча анімація з розважальною програмою та дискотекою. Ваші діти не нудьгуватимуть!
ОТЕЛЬ
ГОРЯЧИЙ ШОКОЛАД
Що ми пропонуємо для комфортного відпочинку?
  1. НОВИНКА СЕЗОНУ 2021: 2 басейни + міні аквапарк! Доступ до басейнів та аквапарку для постояльців не лімітований і абсолютно безоплатний. Один з басейнів розташований на другому поверсі комплексу з видом на озеро.
  2. Безкоштовні шезлонги, парасольки, мангали. Одним словом, усе те, що може знадобитися нашій людині, щоб відчути відпустку на 100%.
  3. Шикарний вид на море та озеро з тераси на другому поверсі. Тут також є зона, де ви можете насолодитися сонячними ваннами.
Тераса, поєднана з кафе, дозволить насолодитися сніданком (УВІМКНЕНО У ВАРТІСТЬ), обідом та вечерею на природі. Тераса кафе охолоджується професійним обладнанням.
Чому ми?
Ми добре знаємо, чого бажають наші постояльці. Саме тому на закритій від сторонніх поглядів території розмістилися басейн, кафе та дитячий майданчик. Ну і, який же відпочинок без шашличків та барбекю.

Поки дорослі готують вечерю після важкого дня на пляжі, дітлахи грають на майданчику, обладнаному гірками та гойдалками. Чи це не ідеалістична картина, про яку ви мріяли весь рік, рахуючи дні до відпустки. Що ж, ви це заслужили! Просто забронюйте номер, і все це буде вашим.
У цифрах
24
Номери люкс
30
Метрів від моря
46
Видів страв
180
Гривен обід
Відгуки
НАШІ КОНТАКТИ
Зв'яжіться з нами
© 2015-2024 Hot-Chocolate