Розташування готелю

Коли ви обираєте готель для літнього відпочинку, який саме критерій для вас є ключовим? Готові посперечатися, що розташування готелю!
Почнемо з того, що на нашу скромну думку відпочинок в Кароліно-Бугаз для всіх наших постояльців повинен бути максимально комфортним, і це стосується як віддаленості готелю від пляжу, так і транспортної доступності апартаментів.

Відпочинок в Кароліно-Бугазі перша лінія

Наш готель розташований у чудовому місці, завдяки чому відстань від території комплексу до пляжу становить лише 30 метрів! Ще менше вам доведеться пройти до прісноводного озера.

Географія. Як дістатися

  1. Кароліно-Бугаз – це селище в Овідіопольському районі Одеської області, друге з двох населених пунктів курорту Затока. Село міського типу Кароліно-Бугаз розташоване на височині, через що з його території відкривається мальовничий краєвид на місцеві краси.
  2. Дістатися до нас можна кількома способами:
  3. На маршрутному таксі із Одеси. З міста у напрямку у бік Білгород-Дністровського ходять постійні рейси маршрутних автобусів;
  4. електричкою Одеса-Білгород-Дністровський. Цей спосіб можна назвати найбільш туристичним і, певною мірою, романтичним. Потрібно приблизно півтори години для того, щоб прибути на місце. Електричка ходить кілька разів на день. Квиток коштує копійки;
  5. Через станцію Кароліно-Бугаз ходять та зупиняються потяги № 136 “Білгород-Чернівці”, №145 “Київ-Пасажирський – Березине”, №146 “Ізмаїл – Київ-Пасажирський”, №688 “Березине – Київ-Пасажирський”. Ви також можете дістатися за допомогою них
  6. На машині. Це найбільш простий та швидкий спосіб. Вирушайте до Одеси, району залізничного вокзалу, потім, дотримуючись вказівників, виїжджайте на трасу до Білгород-Дністровського. Виконуйте пряму до вказівника населеного пункту «Кароліно-Бугаз». На місці ви зможете швидко знайти наш готель.
Натиснувши на кнопку ви можете прокласти маршрут до готелю на Google - картах

Відпочинок у приватному секторі Кароліно-Бугаз

Готель «Гарячий Шоколад» має в своєму розпорядженні стоянку для автомобілів, невелику, але досить містку територію, доступ до якої іншим особам суворо заборонено. Конфіденційність, спокій, по-справжньому європейський сервіс найвищого рівня!

Наші контакти

Телефони
Адреса
Одеська обл., курорт Кароліно Бугаз, кооператив "Добрі сусіди" 14-А
НАШІ КОНТАКТИ
Зв'яжіться з нами
© 2015-2024 Hot-Chocolate