ПРО НАС

МІНІ-ГОТЕЛЬ ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД

Готель “Гарячий Шоколад” – це комплекс апартаментів, об’єднаних продуманої курортною інфраструктурою. Під курортною інфраструктурою ми, перш за все, маємо на увазі опрацьовані аспекти дозвілля та комфортного проживання наших постояльців. Ми бажаємо, щоб відпочинок в Кароліно-Бугаз запам’ятався тільки з позитивного боку. НОВИНКИ СЕЗОНУ +2021:

2 басейни + міні аквапарк!

Великий конференц-зал (40 кв.м.) – ідеальне місце для проведення тренінгів, лекцій, презентацій та інших заходів. Зал обладнаний: великим TV, 16 крісел / пуфів. Оренда залу безкоштовна для гостей готелю.

Раз в тиждень проводиться дитяча анімація з розважальною програмою і дискотекою. Ваші діти не будуть нудьгувати!

ЧОМУ МИ?

Ми добре знаємо, чого бажають постояльці. Саме тому на закритій від сторонніх поглядів території розмістились басейн, кафе, дитячий майданчик. Ну і який же відпочинок без шашлику та барбекю. НОВИНКА СЕЗОНУ 2021: 2 басейни + міні аквапарк!

Поки дорослі готують вечерю після спекотного дня на пляжі, дітвора грає на майданчику, облаштованому гірками і гойдалками. Чи це ж не та ідеалістична картина, про яку ви мріяли весь рік, рахуючи дні до відпустки. Що ж, ви це заслужили! Просто забронюйте номер, і все це стане вашим.

Відпочинок у моря в готелі важко уявити без пляжу. В нас він чистий, пологий, піщаний і, що найважливіше, розташований лише в 30 метрах від готелю!