ПРО НАС

МІНІ-ГОТЕЛЬ ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД

Готель “Гарячий Шоколад” – це комплекс апартаментів, поєднаних продуманною курортною інфраструктурою. Під курортною інфраструктурою ми, перш за все, маємо на увазі опрацьовані аспекти дозвілля та комфортне проживання наших постояльців. Ми бажаємо, щоб відпочинок в Кароліно-Бугаз запам’ятався тільки з позитивного боку.

ЧОМУ МИ?

Ми добре знаємо, чого бажають постояльці. Саме тому на закритій від сторонніх поглядів території розмістились басейн, кафе, дитячий майданчик. Ну і який же відпочинок без шашлику та барбекю.

Поки дорослі готують вечерю після спекотного дня на пляжі, дітвора грає на майданчику, облаштованому гірками і гойдалками. Чи це ж не та ідеалістична картина, про яку ви мріяли весь рік, рахуючи дні до відпустки. Що ж, ви це заслужили! Просто забронюйте номер, і все це стане вашим.

Відпочинок у моря в готелі важко уявити без пляжу. В нас він чистий, пологий, піщаний і, що найважливіше, розташований лише в 30 метрах від готелю!

Що ми пропонуємо для комфортного відпочинку?

  1. Особистий басейн, доступ до якого для постояльців не лімітований і абсолютно безкоштовний.
  2. Безкоштовні шезлонги, парасольки, мангали. Одним словом все те, що може знадобитися нашій людині, щоб відчути відпустку на 100%.
  3. Неймовірний вид на море і озеро з тераси на другому поверсі. Тут також є зона, де ви зможете насолодитися сонячними ваннами.

Тераса, поєднана з кафе, дозволить насолодитися сніданком, обідом і вечерею на природі. Тераса кафе охолоджується професійним обладнанням. Апетит посилиться в рази, коли ви дізнаєтесь про ціни: комплексний обід – 260 грн., звичайний обід – 120 грн., сніданок – 60 грн., вечеря – 80 грн.

СТАТИСТИКА ГОТЕЛЮ

15 КІМНАТ
30 МЕТРІВ ВІД МОРЯ
46 ВИДІВ СТРАВ
256 Харчування
Про нас
Оцінити статтю