Номери з басейном у Кароліно Бугазі

Зняти номер у Кароліному бугазі в міні-готелі Гарячий Шоколад

Сезон курортів і відпусток дуже близько, а значить, настав час зайнятися плануванням відпустки і вибрати місце відпочинку. Хтось вважає за краще проводити відпустку на білих пляжах островів, хтось вибере підйом у гори, а хтось поспішає забронювати пансіонат на одеському узбережжі. Насамперед, це зручно. Відмінним варіантом можуть стати міні-готелі в Кароліному бугазі. Після приїзду не потрібно буде шукати вільні номери, переплачувати за терміновість. Також варто зазначити, що в розпал сезону оплата номерів «за фактом» буде набагато вищою за плату за вже заброньований готель або пансіонат.

Міні-готелі в Кароліному бугазі

Треба сказати, що у Затоці розташовано досить багато туристичних баз та невеликих готелів. При попередньому бронюванні зняти номер для відпочинку в Затоці можна набагато дешевше. Також ви зможете вибрати необхідні апартаменти, встановити дату відпочинку та бути впевненими, що хорошій відпустці нічого не зможе завадити. Чудовим вибором для відпочинку стане міні-готель Гарячий шоколад.

Правильний готель – запорука успішного відпочинку

Цей невеликий, але комфортний готель щорічно приймає тисячі відпочиваючих. Побувавши тут одного разу, люди вважають за краще повертатися знову і знову. Таке розташування клієнтів обумовлено комфортно збудованою інфраструктурою комплексу. Варто відзначити, що на закритій території готелю є все, що необхідно для чудового відпочинку: просторий внутрішній двір, комфортабельні номери, кафе та великий, а головне, безпечний дитячий майданчик. Крім того, розміщена зручна мангальна зона, де ви зможете посмажити ароматний шашлик та приготувати незрівнянну юшку. Безперечним плюсом стали наявні в Кароліному бугазі номери з басейном. На території комплексу розташований великий басейн, де кожен зможе не лише поплескатися на мілині, а й поплавати.
Адже для комфортного відпочинку потрібно лише забронювати номер в Кароліному бугазі і збирати речі.

Наши контакти

Адреса
Одеська обл., курорт Кароліно Бугаз, кооператив "Добрі сусіди" 14-А
НАШІ КОНТАКТИ
Зв'яжіться з нами
© 2015-2024 Hot-Chocolate