Ідеальна база відпочинку в Кароліно Бугаз

Як відомо, менталітет накладає відбиток на всі сфери життя. Ось узяти, наприклад, наше українське світосприйняття. Нам хочеться все, відразу і більше. Такі ми люди, і чи це варто міняти… велике питання. Як би там не було, ті самі особливості формують попит, а він, у свою чергу, породжує пропозицію. Яке саме? Розберемо з прикладу відпочинку в Кароліно Бугаз.

З наближенням літа на статистичних сервісах злітають цифри на запит користувачів у стилі – Кароліно Бугаз бази відпочинку на березі моря. І в цьому немає нічого дивного - це місце поєднує в собі все те, що ми так любимо: велика кількість сучасних готелів, які прагнуть надати своїм постояльцям максимум пасивного комфорту, і пляжний релакс, що відповідає потребам будь-якого туриста.

Вартість відпочинку в Кароліно Бугаз

Розкид за цінами в сегменті міні-готелів, насправді невеликий, у діапазоні від 800 до 1500 грн. за добу проживання. Ми говоримо саме про міні-готелі, тому що з точки зору ціни/якості такий формат житла сьогодні виглядає найбільш привабливо:
  • невелика, закрита для стороннього доступу територія, що сприяє сімейній, затишній обстановці;
  • високий за вітчизняними мірками сервіс та рівень комфорту: сучасні меблі, продуманий дизайн інтер'єру, просторі номери, кліматичне обладнання, зручності у номерах, власне кафе/бар на території готелю, дитячий майданчик, басейн;
  • опції, що враховують потреби місцевої публіки.
Які саме бази відпочинку ціни на які ми озвучили, варті вашої уваги? Зрозуміло, що провести повноцінне порівняння всіх варіантів у рамках однієї статті ми з об'єктивних причин не можемо, тому як приклад розглянемо лише один готель – Гарячий Шоколад, який розташований у селищі Кароліно-Бугаз Овідіопольського району Одеської області. На її прикладі спробуємо зібрати всі ті якості, яким має відповідати відпочинок у Затоці.
  1. Відстань до моря. В ідеалі чим ближче, тим краще. Багато баз відпочинку Кароліно-Бугаз першої лінії розташовуються в 20-50 метрах від кромки моря. Виберемо середнє – 30 метрів.
  2. Розваги для дітей та дорослих. Дуже стомлено проводити на пляжі весь день, тому в нашому ідеальному готелі мають бути розваги для дітей та дорослих. Дітям – неглибокий басейн, ігровий майданчик та аніматори, дорослим – шезлонги, простора тераса, кафе із прохолодними коктейлями.
  3. Приємні налаштування для дозвілля. Важко уявити повноцінний відпочинок без шашлику чи барбекю, тому на території готелю обов'язково має бути кілька мангалів.
Про кондиціонери, парковку та ортопедичні матраци згадувати не будемо, адже це давно стало ознакою гарного тону для готелів, що поважають себе.
Підведемо підсумок. База відпочинку в Кароліно-Бугазі в стилі «лакшері» по-українськи, це міні-готель на 24 номери, із закритою територією, розташований у першій лінії курорту Затока. Номери площею близько 20 квадратних метрів, облаштовані з урахуванням європейських стандартів тимчасового проживання: надійні меблі із безпечних (в ідеалі натуральних) матеріалів, клімат-контроль, необхідна побутова техніка, басейн, кафе та бар на території.

Наші контакти

Адреса
Одеська обл., курорт Кароліно Бугаз, кооператив "Добрі сусіди" 14-А
НАШІ КОНТАКТИ
Зв'яжіться з нами
© 2015-2024 Hot-Chocolate