Відпочинок Затока: що вибрати, і як не нарватися на шахраїв?

1,450.00 ₴/доба

1,150.00 ₴/доба

850.00 ₴/доба

Співвітчизники, які вже скучили по морю і сонцю, нерідко стають жертвою шахраїв, які використовують положення наївних претендентів таким чином, що ті, в результаті, платять шалені суми за відверто не гідне озвучених сум тимчасове житло.Інтернет наповнений пропозиціями з приватного сектора, спальних районів Одеси, Очакова і Миколаєва, але чи варто їм довіряти?

Вочевидь, що якісь із запропонованих варіантів виявляться гідними, але навіщо ризикувати, перевіряючи все це на практиці, якщо можна зробити простіше – скористатися послугами готелю. Наприклад, сьогодні активно тиражується відпочинок в Затоці ціни на який найчастіше нижчі, ніж на відпочинок в тій же Аркадії.

Затока відпочинок з гарантією високої якості

Сам факт того, що ви вибрали готель, вже дозволяє говорити про якісь гарантії. Поважаючий себе готель не стане розміщувати на власному сайті фейкові фото номерів, або додумувати послуги, яких в реальності не існує. Все це швидко зруйнує репутацію, яку буде не так просто повернути в зону довіри споживачів.

З цього можна вивести золоте правило: «Вибирайте в якості тимчасового житла апартаменти, пропоновані готелями»

Чому відпочинок в Затоці виглядає краще відпочинку в Одесі? Є три прості причини:

  • комфортна віддаленість від галасливого мегаполісу. Всього півгодини їзди на машині, і ви опиняєтеся в тихому спокійному місці, де ніщо не зможе відвернути вас від прийняття сонячних ванн, приємних посиденьок в барі на пляжі і інших радощів єднання з природою;
  • розвинений среднебюджетной сегмент готельного житла. Звернемо увагу читачів, що мова йде не про старі будиночки зі зручностями у дворі, а про повноцінні апартаменти європейського рівня, які при цьому коштують не більше 1500 грн. на добу;
  • зміна звичної міської обстановки. Зараз нас повинні зрозуміти міські жителі, які прибувають до Одеси влітку для відпочинку. Напевно, ви погодитеся, що для харків’янина, наприклад, проводить 360 днів в році в бетонних «джунглях», перспектива прожити 5 днів в будиночку зі зрубу на березі моря в Затоці виглядає куди більш привабливою, ніж пропозиція про оренду апартаментів в центрі Одеси.

Кілька слів про відпочинок в Затоці з харчуванням

Перше, на що хочеться звернути увагу, це на поширену думку, щодо того, що постояльців буквально змушують платити за харчування. Це не так. Дана опція є суто добровільною, більш того, ви можете самостійно формувати меню на кожен день, перебудовуючи раціон під свої гастрономічні звички.

Відпочинок на Чорному морі Затока в даний час мало чим, за своїм рівнем, відрізняється від того ж відпочинку в Туреччині, якщо взяти до уваги тільки якість житла. Те ж море, ті ж пляжі, ті ж номери, а багато в чому, навіть краще: завжди справні кондиціонери, дизайнерський ремонт, просторі номери. Так, в Україні ви не отримаєте горезвісний «all inclusive» зі шведським столом без обмеженого числа підходів, але чи такий він необхідний, коли є безліч інших приємних моментів, таких як басейн, дитячий майданчик, шезлонги, особистий мангал на весь час відпочинку.

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом