Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Кращі аніматори і анімація в Кароліно-Бугаз

12May

Кароліно-Бугаз це молодий курорт, розташований в Одеській обл. України на березі Чорного моря. У літній період сюди стікаються туристи з усієї Республіки та сусідніх країн. Їх залучають гарячі піски і чисті пляжі. Однак багато готелів, борючись за клієнтів, намагаються запропонувати їм багато розважальних програм. Однією з них є анімація в готелях.

Кайтсерфінг біля Затоки: навчання з інструктором

12May

Селище Затока розташоване в Одеській обл., на Україні. Люди приїжджають сюди влітку, щоб провести відпустку на березі Чорного моря. Основна мета туристів – купання в теплій воді і отримання засмаги, і на пляжах Затоки створені всі умови для прекрасного відпочинку. Однак в курортному селищі є і інші водні розваги. Це може бути катання на банані, водному мотоциклі, скутері, віндсерфінг і кайтсерфінг. Про останній вид відпочинку і піде мова нижче.

Рекомендації по загару на пляжі в Кароліно-Бугаз

12May

Сонце, Чорне море, чистий пляж і білосніжний кварцовий пісок курортного селища Кароліно-Бугаз в Одеській обл. Республіки Україна дозволяють на якийсь час забути про побутові проблеми і насолоджуватися відпусткою. Однак на морі і пляжі є певні правила засмаги. Їх забувати не можна. Інакше будуть неприємності.

Поїсти в Кароліно-Бугазі: популярні заклади на курорті

12May

Кароліно-Бугаз це курортне селище, розташоване на березі Чорного моря, в Одеська обл. України. Чисельність місцевого населення близько 2 000 чоловік. Тому життя тут б’є ключем тільки в літні місяці. Сезон починається в останній місяць весни і закінчується в кінці першого місяця осені. Перше основне питання для відпочиваючого – житло, друге – харчування в Кароліно-Бугаз.

У Білгород-Дністровськ із Затоки на екскурсію

12May

Селище Затока є відомим курортним селищем Одеської обл. У літній період сюди приїжджає багато туристів з усієї України та з інших країн. Тепле Чорне море, чисте повітря і білосніжний кварцовий пісок дозволяють відпочиваючим на певний період часу забути про насущні проблеми. Однак з Затоки також організовуються різні тури в довколишні місця. Нижче ми розберемо екскурсії в Білгород-Дністровський.

Особливості житла в Короліно-Бугаз в несезон

12May

Липень і серпень є піковими місяцями відпочинку в Кароліно-Бугаз. Курортне селище, розташоване в Одеській обл. України, два останні літні місяці приймає максимальну кількість туристів. В цей час температура повітря піднімається до 28-29, а води – 24-25 градусів. Трохи гірші умови для купання в червні, в травні сезон тільки бере старт, а в вересні він закінчується. Однак є й такі громадяни, які вважають за краще бронюваня готелю в несезон.

Із Одеси в Кароліно-Бугаз – як доїхати?

11May

Одеса є центром Одеська обл. Цей регіон України відомий в країні, як курортна зона. Тепле Чорне море, гарячі піски і пляжі по всьому чорноморському узбережжю зробили головне місто регіон відомим у всьому колишньому СРСР. Однак в 40-60 км. від Одеси є багато нових курортних селищ, де також чисті пляжі і білосніжні піски, тепла морська вода, величезна кількість готелів, але ціни набагато нижче, ніж в центрі області. Тому нижче ми розберемо, як доїхати з Одеси в Кароліно-Бугаз.

Поїздки по санаторно-курортним путівкам в Короліно-Бугаз

07May

Кароліно-Бугаз це курортне селище, розташоване в Одеська обл. України. Влітку сюди приїжджає багато туристів, щоб скупатися в Чорному морі, повалятися на білосніжному кварцовому піску пляжу і отримати засмагу. Однак тут і в селищі Затока особливий мікроклімат: інтенсивна сонячна радіація і чисте повітря з вмістом морських солей і озону. Тому сюди люди приїжджають і лікуватися, придбавши санаторно-курортні путівки.

Де провести вечір в Короліно Бугазі?

07May

Кароліно-Бугаз – літній курорт, розташований в Одеській обл. України. У липні і серпні сюди приїжджає багато туристів на відпочинок. Сезон починається 1 травня, а завершується 30 вересня. Відвідавши курортне селище влітку, можна скупатися в теплому Чорному морі, повалятися на білосніжному кварцовому піску і отримати відмінний загар. Однак відпочиваючих цікавить не тільки пляж. Тому розберемо нижче, які доступні розваги і куди сходити ввечері в Кароліно-Бугазі.

Віндсерфінг з інструктором в Затоці

07May

Селище Затока розташований в Одеській обл., На Україні. Люди приїжджають сюди влітку, щоб провести відпустку на березі Чорного моря. Основна мета туристів – купання в теплій воді і отримання засмаги, і на пляжах Затоки створені всі умови для прекрасного відпочинку. Однак в курортному селищі є і інші водні розваги. Одним з них є віндсерфінг в Затоці.

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом