Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Рекомендації по загару на пляжі в Кароліно-Бугаз

12May

Сонце, Чорне море, чистий пляж і білосніжний кварцовий пісок курортного селища Кароліно-Бугаз в Одеській обл. Республіки Україна дозволяють на якийсь час забути про побутові проблеми і насолоджуватися відпусткою. Однак на морі і пляжі є певні правила засмаги. Їх забувати не можна. Інакше будуть неприємності.

Тому нижче ми розберемо, що таке засмага, як користуватися сонцезахисними кремами і скільки часу слід проводити на пляжах чорноморського узбережжя.

Що таке засмага

Під загаром мається на увазі реакція організму на ультрафіолетову частину випромінювання сонця. Його клітини епідермісу, які називаються меланоцитами, починають виробляти пігмент меланін, щоб поглинути УФ. Цих самих меланоцитів у всіх рас майже однаково. Однак шкіра людей всіх рас виробляє меланін безперервно, а у європейців – під впливом УФ. Тому у інших рас вона пигментирована, у європейців – немає, і клітини не мають захисту від УФ випромінювання.

Звідси і ризик отримання сонячного опіку при тривалому знаходженні на сонці. При першого ступеня шкіра червоніє, при другій – з’являються пухирі. Тому важливо зіграти правильно. Звідси і правила засмаги на море.

Як використовувати сонцезахисні креми

Потрібно звернутися до дерматологів і з’ясувати свій фототип шкіри. Вони можуть бути наступними:

1. Нордический. Це люди зі світлою шкірою і волоссям, які майже не засмагають;
2. Середньоєвропейський. Шкіра кольору слонової кістки бере загар рівномірно, але тривалий вплив сонця не рекомендується;
3. Середземноморський. Шкіра оливкового кольору. Вона швидко приймає загар, і людина не обгорає;
4. Азіатський. Колір шкіри жовті, жовто-коричневий і коричневий. Шкіра не обгорає;
5. Африканський. Шкіра темна або чорна.

Вибираючи протівозащітное засіб, потрібно звертати увагу на показник SPF. Для людей зі світлою шкірою ОНТ повинен бути вище.

Відвідуючи пляж, светлокожие туристи повинні використовувати крем з показником SPF 50. Якщо у вас колір шкіри оливковий, то досить і 30. Через тиждень можна потроху знижувати показники захисту. Відзначимо, що природний захист смаглявої шкіри имет рівень, приблизно, 13.

Якщо не знаєте, який у вас фототип шкіри, вибирайте сонцезахисні креми з найвищим індексом захисту SPF.

Наноситься крем за чверть години до виходу на пляж, щоб він добре вбрався. Обсяг на:

• Ноги – 2 мл .;
• Особа разом з вухами – 5 мл (це чайна ложка);
• Груди з животом, руки і спину – 15 мл (ст. Ложка).

Під відкритим сонцем потрібне оновлення кожні 2 години.

Скільки і коли перебувати на пляжі

Засмагати можна на пляжі, на території готелю, біля басейну, на балконі, лежачи на піску, шезлонгу і т.д. Вибір на ваш розсуд. Потрібно тільки дотримуватися правил засмаги на пляжі і будь-якому іншому місці.

Оптимальний час з 07:00 до 11:00 і з 17:00 до 19:00. Категорично не рекомендується перебування під прямими променями сонця з 12:00 до 15:00, коли сонце в максимальної активності. Це запобіжить / знизить ризик отримання опіку.

У перші дні рекомендується загоряти 10 хвилин, зі зміною положення тіла через 5 хвилин. Потім можна поступово збільшувати часовий проміжок.

Також не забувайте брати з собою на пляж воду, щоб уникнути обезвожітванія організму, головний убір для захисту від перегріву і темні окуляри для запобігання опіку очей.

Дотримуючись зазначені правила, ви отримаєте чудовий загар на пляжі в Кароліно-Бугаз, а приємне враження від відпустки у вас збережеться надовго.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом