Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Кращі аніматори і анімація в Кароліно-Бугаз

12May

Кароліно-Бугаз це молодий курорт, розташований в Одеській обл. України на березі Чорного моря. У літній період сюди стікаються туристи з усієї Республіки та сусідніх країн. Їх залучають гарячі піски і чисті пляжі. Однак багато готелів, борючись за клієнтів, намагаються запропонувати їм багато розважальних програм. Однією з них є анімація в готелях.

Нижче ми розберемо, хто такі аніматори, навіщо вони потрібні в готелях і які переваги отримують готелі, залучаючи на роботу аніматорів.

Хто це такі

Під аніматором мається на увазі фахівець, який розважає гостей. Зазвичай в ролі аніматора виступає художник-артист. Мета професіонала – не дати гостям нудьгувати. Для цього він може використовувати різні прийоми і сучасні технології, танцювати з гостями і займатися спортом, влаштовувати конкурси з іграми і розважати дітей. Робиться все можливе, щоб гості курортного селища не тільки загоряли на пляжі і харчувалися в ресторанах.

Розважальні заходи зазвичай проводяться у великих готелях (концепція «все включено»), в яких кількість номерів перевершує сотню, зупиняються сімейні пари з дітьми і молодю. Попит на таку послугу зростає в літній період.

Аніматори в готелях займаються організацією:

• Зарядки вранці;
• Ігрових заходів;
• Вечірніх шоу;
• Вистава;
• Конкурсів;
• Танців та ін.

Всі ці заходи проводяться за участю постояльців готелю.

Переваги анімації в готелях

Дана послуга дає готелю багато плюсів. Перерахуємо дві основні переваги.

1. Наявність анімаційної команди говорить про високий статус готелю. Це автоматично означає наявність на території готелю:

• Майданчика / клубу для дітей;
• Басейну;
• Амфітеатру;
• Інших споруд.

Це означає високий рівень обслуговування постояльців і піднімає престиж готелю.

2. Спосіб залучення нових клієнтів і утримання старих (можливо, захочуть повернутися сюди ще раз). Багато людей, перш ніж вибрати готель, звертаються до різних агрегаторів типу Букинг, ТопХотел тощо. Тут багато відгуків людей, які вже побували в готелі. Чи не кожен турист залишить позитивний відгук (мовляв, так і повинно бути), а ось про негативні моменти відразу напишуть.

Аніматори, влаштовуючи шоу для гостей, закликають гостей залишати відгуки на цих сервісах. І якщо вечірка пройшла на славу, під її враженням готель отримає масу позитивних і розгорнутих відгуків від задоволених клієнтів.

Аніматори в готелі «Гарячий Шоколад»

Як приклад наведемо готель Hot Chocolate. У 30 метрах від неї знаходиться Чорне море, а в 20 – прісноводне озеро. Тут тільки люксові номери і готель більше призначена для сімейного проживання. Тому анімаційна програма в готелі більше призначена для дітей. Велика територія, два басейни і аквапарк дозволяють провести відмінні шоу на воді та на землі.

• З дітьми у віці 3-4 років аніматори дивляться мультики, займаються розвитком мови, читають книжки;
• Для 7-8 літніх постояльців організовуються рухливі ігри, танці та різні заходи на відкритому повітрі;
• Для 12-13 річних клієнтів пропонується конструювання, курси рукоділля, танцювальні класи.

Підлітки і юнаки можуть займатися фотомонтажем, грати в командні ігри. Для дорослих організовуються кулінарні майстер класи.

На території готелю проводяться дитячі дискотеки, вечірні шоу біля басейну і т.д.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом