Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Із Одеси в Кароліно-Бугаз – як доїхати?

11May

Одеса є центром Одеська обл. Цей регіон України відомий в країні, як курортна зона. Тепле Чорне море, гарячі піски і пляжі по всьому чорноморському узбережжю зробили головне місто регіон відомим у всьому колишньому СРСР. Однак в 40-60 км. від Одеси є багато нових курортних селищ, де також чисті пляжі і білосніжні піски, тепла морська вода, величезна кількість готелів, але ціни набагато нижче, ніж в центрі області. Тому нижче ми розберемо, як доїхати з Одеси в Кароліно-Бугаз.

Курортне селище знаходиться на сході області. Трохи ближче неї до Одеси розташувалася Затока, трохи далі – Грибівка. Перейдемо до маршруту Одеса-Кароліно-Бугаз.

Види транспорту

Залізна дорога

Електричка – найдешевший і точний вид транспорту. Відхилень по часу майже не буває. Електрички відходять від станції Одеса Головна і слідують в напрямку м. Білгород-Дністровський. Час в дорозі десь трохи більше 1 години 40 хвилин. Перша електричка відходить в 8:39, друга – о 17:11.

Через Одесу проїжджають і два пасажирських поїзди, що прямують до Ізмаїла і Березино. Вони відходять з перону в 5:02 і прибувають до Кароліно-Бугаз через годину з невеликим. Однак вартість квитка від 120 грн.

Автобус

Тепер подивимося, як дістатися з Одеси в Кароліно-Бугаз автобусом. Це невеликі маршрутки. З обласного центру, з автостанції «Привокзальна», в курортне селище їде 560 автобус. Інтервал руху – 20 хвилин, час у дорозі – годину з невеликим. З автостанції «Привоз» в Кароліно-Бугаз їде маршрутка №601.

З боку м.Білгород-Дністровський можна сідати на маршрутки №13 та 534. Якщо ж не хочете чекати транспорт саме в Кароліно-Бугаз, сідайте на будь-які автобуси, які прямують у напрямку до Одеси, Чорноморську і Овідіополь. Всі машини проїжджають Кароліно-Бугаз. Орієнтовна вартість – 70 грн.

Автомобіль або таксі

У Кароліно-Бугаз можна потрапити або з боку Одеси, або старовинного міста Білгород-Дністровський / Ізмаїла.

З боку обласного центру краще використовувати Об’їзну дорогу, щоб не петляти всередині Одеси. Потрібно рухатися в напрямку Овідіополя. Якщо в’їхали до Одеси, тоді потрібно шукати виїзд на зазначену дорогу.

Доїхавши до кола, на першому з’їзді звертаєте в сторону міста Білгород-Дністровський. Проїхавши 26 км, ви знову побачите круговий рух. З’їхавши на другому з’їзді, потрапите на вулицю Дзержинського. Тут якість асфальту хороше. Проїжджайте 5 км і повертайтеся на дорогу Р70 і продовжуйте шлях в сторону Білгород-Дністровського. Через 11 км ви досягнете курортного селища Кароліно-Бугаз.

Якщо їхати зі швидкістю 80 км / год, ви подолаєте відстань в 47 км за 30-40 хвилин. Але влітку на дорозі можуть бути пробки.

Тепер розберемо дорогу зі сторони м Білгород-Дністровський.

Виїжджаєте по вул. Маяковського на трасу Р70 і звертаєте в сторону Одеси. Проїжджаєте 5 км, поварачівается направо, потім – наліво. Через 12 км проїдете Затоку, а ще через 11 км досягнете Кароліно-Бугаз. Відстань від Білгород-Дністровського складає 30 км.

Якщо немає автомашини, але не хочете користуватися громадським транспортом, до ваших послуг таксі. Вартість поїздки стартує від 400 грн. Можна вибрати бюджетні автомашини, щоб не платити багато.

Тепер ви знаєте, як дістатися з м.Одеса в курортне селище Кароліно-Бугаз. Гарного відпочинку!

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом