Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Віндсерфінг з інструктором в Затоці

07May

Селище Затока розташований в Одеській обл., На Україні. Люди приїжджають сюди влітку, щоб провести відпустку на березі Чорного моря. Основна мета туристів – купання в теплій воді і отримання засмаги, і на пляжах Затоки створені всі умови для прекрасного відпочинку. Однак в курортному селищі є і інші водні розваги. Одним з них є віндсерфінг в Затоці.

Що це таке

Під віндсерфінгом мається на увазі катання на дошці з вітрилом. Рух відбувається за допомогою вітру, а спортсмен управляє дошкою за допомогою водотоннажності. Займаючись цим видом спорту, люди тренують основні групи м’язів. Тому відпочинок комбінується зі спортом. Ходіння на дошці не є складним процесом, тому віндсерфінг відкритий і для дітей.

Максимальний рекорд швидкості на дошці з вітрилом належить А. Албо. У 2008 р – 91 км / ч. Однак нас цікавить аматорський рівень, який призначений для початківців. Можна швидко навчитися кататися на дошці, однак навчання зобов’язаний вести досвідчений інструктор. Він запропонує методику тренувань, роз’яснить принцип віндсерфінгу і навчить техніці управління. Тільки після цього ви зможете міцно триматися на дошці.

Багато курортів світу пропонують послуги з навчання, тому що попит на віндсерфінг постійно збільшується. Селище Затока не є винятком. Тут також для відпочиваючих є навчання катання на дошці.

Навчання і оренда дошки в школі «Відліт»

Найвідомішою школою в курортному селищі є «Відліт». Вона пропонує послуги з 2011 року. Школа розташована на березі моря. Від ж/д станції Лиманська до неї всього чверть години ходу пішки. Відпочиваючим пропонуються як групові, так і індивідуальні заняття. Уроки проводить досвідчений інструктор, який вже на першому (!) занятті навчить туристів базовим навичкам і дасть можливість здійснювати прості повороти на дошці.

Програма навчання на першому уроці така:

• 10-15 хвилин відводиться на вивчення основних елементів дошки;
• Чверть години йде на розминку, яка проходить на березі за допомогою спеціального тренажера;
• Наступні 35 хвилин під вашими ногами буде реальна дошка з вітрилом. Тренер продовжить навчання на воді.

Навчання проводиться і для малюків у віці 5 років, і для дорослих, які досягли 60 років. Комплектація і рівень підготовки не мають значення. 1-2 уроків цілком вистачить, щоб управляти дошкою. Але якщо захочете йти далі, в школі «Відліт» вас навчать:

• Споряджати обладнання;
• Самостійно кататися на дошці;
• Здійснювати складні повороти;
• Ходити гаслами;
• Повертатися на берег без рятувальників.

Далі можна навчитися:

• Кататися в трапеції;
• Стояти в петлях;
• Здійснювати трюки, отримуючи від швидкості справжній кайф.
ціни

Послуги в школі різні, тому і їх вартість різна.

Навчальний комплект для прокату матеріальної частини для катання обійдеться вам в 250 грн. за годину і 800 за добу. Високий рівень коштує трохи дорожче, 350 і 1000. Якщо хочете займатися довше, наприклад, 3 або 7 днів, то домовтеся зі школою

Гідрокостюм і трапеція стоять 100 грн. За індивідуальні заняття з інструктором треба заплатити 300/500 грн. за годину / 2 години навчання.

За добове зберігання обладнання треба заплатити 100 грн., за тиждень – 500. Якщо захочете чверть години кататися за водним мотоциклом на вейкборде, з вас візьмуть 500 грн.

БВ «Дача»

Аналогічні послуги пропонує і база відпочинку. Досвідчені туристи можуть орендувати обладнання, а початківці – почати заняття з досвідченим інструктором. Ціни залежать від виду обраного парусника і тривалості занять з тренером.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом