Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Екскурсії по Дністровському лиману на теплоході

06May

Кароліно-Бугаз і селище Затока дві сусідні курортні зони, розташовані в Одеській обл. України. Основні розваги тут водні. Туристи приїжджають сюди, щоб скупатися в теплому Чорному морі, повалятися на білосніжному кварцовому піску, позасмагати, покататися на бананах і скутерах, позайматися віндсерфінгом і т.д. Однак водні розваги потрібно розбавляти, щоб відпочиваючим було не нудно. Тому до послуг туристів нічні клуби, дискотеки та екскурсії на теплоході по Дністровському лиману.

Про останній заході і піде мова нижче.

Що таке лиман

Під Дністровським лиманом мається на увазі Затоку, з’єднану вузькою протокою з Чорним морем. Довжина гавані 41 км, ширина в найширшому місці досягає 12 км. Максимальна глибина 2,7 м., Площа 360 квадратних метрів.

Як потрапити на теплохід, звідки і куди він прямує

Екскурсії на теплоході починаються о 11:30. Щоб потрапити на них, треба своєчасно підійти до причалу селища Затока. Основний напрямок – місто Білгород-Дністровський, де розташовані старовинна фортеця і джерело Сочавського. Другий курс на Овідіополь.

Чотиригодинні прогулянки пропонуються туристам щодня. На борту судна працює бар, присутній екскурсовод. Через день бувають вечірні екскурсії. Вони тривають три години (20-23), але з дискотекою на борту. Можна не тільки насолодитися мальовничою природою, а й весело провести подорож, зробивши заодно оригінальні фото.

На місці виходу (називається Царгородське гирло) лиману в Чорне море побудований розвідний міст. Унікальність споруди в тому, що двічі в день піднімається тільки його середня частина. Міст з’єднує порт з пляжем.

До 2020 р екскурсії здійснював тільки теплохід «Хірург Юрженка». На судні є 120 місць. У 2021 р планувалося використання другого судна. Вдалося це зробити чи ні, ми дізнається влітку нинішнього року. До відкриття сезону залишилося зовсім небагато.

Нарешті, ціна екскурсії складе 250-280 грн. Ви відвідаєте Білгород-Дністровську фортецю, побуваєте в джерелі Сочавського, а потім продегустуєте ароматні напої в селі Шабо, яка вважається винною столицею Бессарабії.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом