Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Виїзд на екскурсії з курорта Затока

23Apr

В Одеській обл. України є два відомих курортних селища. Перший це Кароліно-Бугаз, другий – Затока. Відстань між ними всього 10 км. Тут тепле Чорне море, білосніжні чисті пляжі і багато готелів. Однак туристи приїжджають сюди не тільки викупатися, повалятися на піску і загоряти. Поблизу курортної зони є багато пам’яток. Тому нижче ми розглянемо екскурсії з Затоки. Вони можуть бути індивідуальними і груповими.

Варіанти турів з готелів в Затоці

На початку розберемося з цікавими турами. Їх може організувати готель, в якому ви зупинилися. Однак в курортний сезон на вулицях селища повно гідів, що пропонують ту чи іншу екскурсію. Якщо ви приїхали відпочивати в Затоку на автомобілі, то є і самостійне відвідування історичних місць цього регіону.

Екскурсії пропонуються щодня. Програма змінюється, в залежності від дня тижня. Тому днем ​​можна побувати на пляжі, а ввечері зробити невелику подорож. Або, навпаки.

У понеділок, середу і четвер можна відвідати етнопарк сімейного відпочинку Нью Васюки, розташований в 35 км від Затоки. Вартість екскурсії 350-380 грн. Сюди входить обід і відвідування:

 • Контактного зоопарку;
 • Села ремісників;
 • Страусиного подвір’я;
 • Атракціонів та ін.

У понеділок, середу і суботу організовується екскурсія в Нерубайські катакомби плюс Кримінальна Одеса. Ви побуваєте в місцях, де жили неймовірні злочинці і відбувалися грандіозні афери. Ціна 240-270 грн.

З понеділка по четвер, заплативши за поїздку 300-350 грн., ви відвідаєте Центр культури вина Шабо і зможете продегустувати чудові напої. Двічі на тиждень (понеділок, четвер) пропонується схожа екскурсія для любителів коньяку. Вони відвідають Музей коньячної справи Шустов.

Також можна відвідати:

 • Промисловий ринок: середа, четвер і субота, 140 грн .;
 • Вилкове: П’ятниця, 630-650;
 • Джерело Сочавського і Кулевча: П’ятниця, 200;
 • Биопарк «Одеса»: субота, 300-320;
 • Конеферму «Марафон», Воскресінням, 250.

Щодня

1. Організовується тур в Аквапарк «Одеса». Вартість відвідування з тривалістю о 4 годині 450-650 грн.

2. Проводиться екскурсія «Оглядова Одеса». Вона стоїть 280-300, а в економ варіанті – 180 грн. Однак до неї можуть додати відвідування одного конкретного місця, що впливає на ціну. Наприклад:

 • Музею шоколаду / воскових фігур: 260-300;
 • Ботанічного саду: 255-275;
 • Дельфінарію Немо: 480-500.

Додаткова прогулянка на катамарані: 300-320 грн.

3. Туристи можуть на теплоході відвідати Білгород-Дністровську фортецю, побувати в джерелі Сочавського і прогулятися в винний льох. Ціна 250-280 грн.

У вівторок організовується друга аналогічна поїздка, тільки винний льох замінюється на Бессарабський ринок, а вартість екскурссіі знижується до 180-200 грн.

Групові екскурсії

Основна перевага – економія коштів. Однак групові екскурсії не говорять про те, що ви втратите в якості. Тому що для поїздки потрібно автобус з водієм і гід. Вартість їхніх послуг ділиться на кількість туристів, тому для школярів, студентів та сімей з малим бюджетом групова екскурсія більш вигідна.

Однак є й мінуси:

 • Не можна порушувати програму екскурсії;
 • Неможливо виходити за часові рамки. Огляд кожної пам’ятки займає конкретний час;
 • У групі буде багато людей і гідові потрібно приділити увагу всім туристам.

Індивідуальна програма

Якщо це не подобається, замовляються індивідуальні екскурсії. Ви самі вибираєте маршрут і програму, а також можна вносити невеликі поправки. Ви вибираєте час екскурсії і можете робити невеликі перерви, щоб випити кави/чай і перепочити. Можна набагато довше затриматися у вподобаному місці.

Мінус такої поїздки – більш висока ціна, ніж для групової екскурсії.

Залишити коментар

×

  Зворотний дзвінок
  Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом