Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Прості правила зберігання особистих речей в готелі

22Apr

Дві основні проблеми, які вирішує людина, яка вирішила відправитися у відпустку на курорт, це покупка квитків і вибір житла. Однак існує маса інших питань, що потребують вирішення вже в курортному селищі. Одним з них є правильне зберігання речей в готелях Кароліно-Бугаз. Цей курорт розташований в Одеській обл. України.

Основні правила зберігання в готелях

Туристи, які прибувають на відпочинок в курортне селище, беруть з собою гроші, документи, квитки і речі. В іншому місті, навіть у своїй країні, їх потрібно правильно зберігати.

Почнемо з грошей. Це перше, що цікавить зловмисників. Рекомендується частина грошей зберігати на карті, а другу половину – готівкою. Якщо банкноти ви втратите або їх у вас вкрадуть, можна скористатися пластиком. Банки можуть, з метою безпеки заблокувати карту. Тоді можна використовувати готівку, поки будете вирішувати проблему з фінансовою установою. Щоб уникнути блокування, рекомендується попередити банк про вашу поїздку.

Інтерес у злочинців викликають також дамські сумки, ювелірні прикраси і дорога техніка. Це можуть бути ноутбуки, планшети, смартфони та інші мобільні гаджети. А ось документи, квитки, пластикові карти зловмисникам не цікаві. Злочинці їх просто викидають, тому що не можуть ними скористатися. Тому радимо їх зберігати окремо від грошей, цінних речей і робити електронні копії.

Види сейфів

Для збереження використовуються сейфи. Перший варіант – в номері готелю, в якому ви зупинилися. За нього платити не треба. Альтернатива – сейф на стійці реєстрації. Послуга платна, приблизно, 1-2 долари / добу.

У готелях доступні сейфи трьох видів

 

Найбільш ненадійний варіант – з ключем. Сховище просте у використанні, але його можна легко зламати, а ключ доведеться постійно носити з собою. Для експлуатації електронних сейфів використовується карта з мікрочіпом. Їх розкрити складніше, але і з цим аксесуаром незручно відпочивати. Немає гарантій, що ви пластик не втратите.

Найнадійніший і зручний варіант – кнопковий сейф. Придумуєте пароль і замикаєте сховище. Якщо забудете шифр або станеться блокування, на ресепшені зберігається спецключ. З його допомогою відкривається заблоковане сховище.

Де ще можна зберігати речі

Для недорогих речей і великих валіз підійдуть звичайні камери схову. Вони є в самому готелі і в місті. Зазвичай камери зберігання приходять на допомогу при виселенні / заселенні.

Припустимо, ви приїхали на курорт рано вранці, але готель приймає гостей з 14:00. Або ваш поїзд / літак від’їжджає / відлітає ввечері, а житло потрібно покинути о 12:00. Щоб не платити за добу, ви віддаєте валізи в камеру зберігання, гуляєте по місту, потім повертаєтеся в готель і забираєте речі.

У дешевих готелях, так званих хостелах, можуть бути шафки з замками. Це локери. У них постояльці можуть зберігати речі. Замки пропонуються адміністрацією або туристи возять їх з собою. Однак локери не є надійним сховищем.

Вирішення неприємних ситуацій

Ми з’ясували питання про безпечне зберігання особистих речей. Однак немає ніяких гарантій, що ви не потрапите в неприємну ситуацію.

Якщо вкрали речі, вам необхідно звернутися в адміністрацію готелю і викликати поліцію. Можна також звернутися в турагентство, через яке організовувалася поїздка, і до місцевого гіда. Вони допоможуть вам вибратися з неприємної ситуації, але сподіваємось, що в Кароліно-Бугаз їх у вас не буде.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом