Інфраструктура Кароліно-Бугаз

ЯК ДОЇХАТИ В КАРОЛІНО-БУГАЗ І ВІДПОЧИТИ ПО МАКСИМУМУ

28Nov

пляж каролино бугазКожен з нас в літній період бажає відпочити на узбережжі Чорного моря. Незважаючи на різномаїття варіантів для відпочинку, в першу чергу варто визначитись з місцевістю, в якій ви бажаєте провести свою відпустку. Тим, хто планує поїздку в Одесу або Одеську область, варто звернути увагу на такий дидовижний курорт, як Кароліно-Бугаз. Це не тільки зручна транспортна розв’язка між Одесою та Білгород-Дністровським з величезною кількістю пам’яток, але й ідеальна місцевість для відпочинку.

Зміст статті 

Варіанти поїздок в Кароліно-Бугаз

 • Якщо ви зупинили свій вибір на цій місцевості, то в першу чергу варто розібратися, як доїхати в Кароліно-Бугаз. Розміщується цей курорт на території Одеської області в затишній приємній місцевості, де буде максимально зручно відпочивати сімейним парам з дітьми. Якщо ви прямуєте на цей курорт з Одеси, труднощів не буде ніяких, так як прилежність цих курортів максимально близька. Крім цього, існують інші можливості, в Кароліно-Бугаз як дістатися. Варто звернути увагу, що для цього є такі варіант переміщення:
 • автобус;
 • залізничний транспорт;
 • власний автомобіль.

В залежності від того, з якого регіону буде здійснюватись поїздка, можна вибрати найбільш комфортний спосіб переміщення.

Як дістатися в Кароліно-Бугаз з Одеси поїздом

Якщо ви бажаєте відпочити на цьому спокійному і затишному курорті, максимально простим способом переміщення можна вважати виїзд з Одеси. Тому, бажаючи заощадити кошти і час, з будь-якого міста прямуйте спочатку в Одесу, а вже звідси можна їхати автобусом або залізничним транспортом.

Перед тим як дістатись на відпочинок в Кароліно-Бугаз, зверніть увагу на те, що через цю місцевість проходить центральна гілка Одеської залізничної дороги. Для цього можна обрати такі поїзди:Каролино бугаз отдых

 • електричка Білгород-Дністровський – Одесса, яка їздить щоденно без вихідних;
 • поїзд №288 Київ-Ізмаїл, який проїжджає через Одесу;
 • поїзд №686 Березино-Ізмаїл-Одеса.

Бажаючи максимально комфортно відпочити на курорті Кароліно-Бугаз, як з дітьми, так і самостійно, з коханою людиною або друзями, передчасно подбайте про ваше комфортне проживання. Бронюйте бажані номери в нашому міні-готелі, і приємне проведення часу на морському узбережжі вам гарантовано.

Забронювати

Раннє бронювання

В Кароліно-Бугаз на автобусі 

Каролино бугаз Автомобиль

Крім поїздки в Кароліно-Бугаз на поїзді з Одеси, можна розглядати варіант, як дістатися в Кароліно-Бугаз на автобусі або власному авто. Від залізничного вокзалу щогодинно курсує маршрутка, а безпосередньо від станції Одеса-Привокзальна і Одеса-7км можна доїхати до Кароліно-Бугаз на рейсовому автобусі.

Їдемо в Кароліно-Бугаз на власному авто

Поїздка на власному автомобілі в Кароліно-Бугаз також можлива, так як через цей курорт прокладена активна автомобільна траса Рені – Одеса. Тому, якщо ви рухаєтеся в Кароліно-Бугаз, спочатку потрібно тримати курс на Одесу, після цього дістатися до розвилки 7км і продовжити рух по трасі Р70. Приблизна відстань між Кароліно-Бугаз і центральною частиною Одеси становить 52-60 км. Хоча від Києва ця відстань суттєво більше, а саме 520 км, це не виключає можливості дістатися на відпочинок в цю місцевість. Бажання відпочити в Кароліно-Бугаз зі своєю сім’єю може здійснити мешканець будь-якої країни. Особливо це буде зручно для українців, жителів Росії та Білорусі. Але, незважаючи на тривалий шлях, вибирайте зручний спосіб переміщення і прямуйте на відпочинок.

Залишити коментар

×

  Зворотний дзвінок
  Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом