Інфраструктура Кароліно-Бугаз

ЩО МОЖНА ПОДИВИТИСЬ В КАРОЛІНО-БУГАЗІ ПІД ЧАС ВІДПУСТКИ

28Nov

катакомбы каролино бугазЦе питання цікавить не тільки любителів мистецтва чи нічних клубів, воно актуальне і для пар, які зустрілись на відпустці. Як би то не було, навіть під час відпустки, яку плануєте в Кароліно-Бугаз, не зневажайте нашими порадами і ви будете знати, де можна провести час і на що варто подивитись.

У цій статті розповімо

Історичні місця

Історія курорту Кароліно-Бугаз сповнена цікавими фактами та міфами. Але якщо казати саме про гарні історичні місця, то головні пам’ятки Кароліно-Бугаз, які варто відвідати, наступні:

 • Аккерманська фортеця. Щоб її побачити, треба поїхати в Білгород-Дністровський. Тут у вихідні дні влаштовуються турнірисередньовічних лицарів. На це варто подивитись.
 • Оглядова Одеса. Можна поїхати на екскурсію по визначних пам’ятках Одеси. Є також окрема поїздка в оперний театр. Може, вас зацікавить екскурсія на тему кримінальної Одеси? Вибирати вам.

Цікаві місця

Існує ряд екскурсій, які дадуть можливість побачити в Кароліно-Бугаз цікаві місця. До них можна віднести «українську Венецію» і найдовші в світі катакомби. Йдеться про такі місця:Каролино бугаз достопримечатеьности

 • Катакомби в Нерубайському. Селище Нерубайське відомий своїми лабіринтами, які перебувають під землею. Протяжність всіх ходів найбільша у всьому світі і становить 2500 кілометрів. Сюди потрапити можна тільки при наявності гіда.
 • Венеція в Україні. Йдеться про Вилкове – місті, де вулицями служать водні канали, за якими пересуватися можна на човнах.
 • Центр культури вина Шабо. Їхати до нього потрібно в бік Білгород-Дністровського, якщо рухатися з боку Центральної Затоки. Відстань – близько 20 км. Тут вам не тільки розкажуть про виробництво вина, але і дозволять його продегустувати. Це одне з найвідоміших місць , куди можна піти в Кароліно-Бугаз.

Забронюйте номер в міні-готел і«Гарячий шоколад» і ми організуємо ваш відпочинок. У нас комфортні номери, і ви зможете відвідати екскурсії, які вас цікавлять.

Забронювати

Раннє бронювання

Релігійні святині

Каролино бугаз Крепость

Багато віруючих людей навіть на відпочинку прагнуть відвідати відомі своїми святинями місця. В даному районі таким місцем є село Кулевча. Відомо воно своїм Свято-Нікольським храмом, де можна помолитися Казанській іконі Божої Матері.

Гарні місця

Існує ряд екскурсій, в ході яких ви зможете побачити надзвичайні пейзажі і насолодитися красою природи та архітектури. До них відносяться:

 • Екскурсія по Дунаю. Ви побачите надзвичайні пейзажі і відвідайте Дунайський заповідник.
 • Екскурсія на острів Зміїний. Ви коли-небудь бували на цьому острові в морі? Тоді варто відвідати Зміїний. Він територіально відноситься до Одеської області.
 • Розвідний міст. Так, він в Затоці, і є переправою через кордон Чорного моря і Білгород-Дністровського лиману. Це надзвичайна інженерна споруда, і його варто побачити.

Розваги

Сам приморський Кароліно-Бугаз не особливо багатий на розваги. Але відпочиваючі можуть зробити вибір на користь закладів Одеси. Одними з найпопулярніших місць в Кароліно-Бугаз, куди піти бажають багато, є:

 • аквапарк в Одесі;
 • одеський дельфінарій.

Це світ відпочинку, де люди отримують море позитивних емоцій. А дельфінарій відомий своїми неповторними шоу з дельфінами. Діти будуть щасливі його побачити.

Отже, приїжджайте в Кароліно-Бугаз. Тут є на що подивитися і куди сходити. Кожен знайде собі до смаку в Кароліно-Бугаз розваги. Ви побачите, наскільки цікавим і різноманітним може бути відпочинок. Діти ніколи не забудуть шоу з дельфінами, а вина Шабо закрутять вашу голову.

Залишити коментар

×

  Зворотний дзвінок
  Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом