Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Катакомби Кароліно-Бугаз – Історичні лабіринти

28Nov

катакомбы каролино бугазЗатока – унікальний курорт на Чорному морі, де його води прісні. Ці степові місця відомі не тільки морем та піском – історичними пам’ятками.

Історичні лабіринти в Кароліно-Бугазі

Кароліно-Бугаз – курортна зона на Чорному морі, з пляжною лінією, шириною понад 400 м, чистим морем. Перебуваючи на узбережжі, створюється враження не тільки безкрайнього моря, але і пляжу. Кароліно-Бугаз – зона з мало розвиненою інфраструктурою. В нашій статті, відповідаємо на питання тих, хто планує відпочинок в Кароліно-Бугаз – куди піти розважитися крім пляжу?

Інфраструктура

Кароліно-Бугаз – в 50 км від Одеси. Інфраструктура розваг на пляжі практично не розвинена. Розваги в Кароліно-Бугаз включають в себе:

  • Пляжний відпочинок;
  • Водні розваги – катання на катамарані, скутері, «банані»;
  • Відпочинок в околицях.

Розваги в Кароліно-Бугаз

отдых каролино бугаз

Для тих, хто хоче урізноманітнити екскурсії Кароліно-Бугаз. Курорт в Затоці славиться історичними пам’ятками в окрузі. Пропонуються візити з екскурсіями.

В Білгород-Дністровський;

в Одесу;

відвідування Аквапарку в Аркадії;

відвідування дельфінарію;

екскурсії в Нерубайські катакомби;

поїздка у Вилковому.

Чи варто їхати в Білгород-Дністровський?

Від Кароліно-Бугаз до Білгород-Дністровського – 31 км. Дістатися можна на електричці або машині. Час в дорозі близько години.

Історичне місто познайомить:

  • Архітектурною спадщиною 15 століття – фортеця Аккерман. У вихідні, у святкові дні у фортеці проводяться лицарські турніри, постановочні спектаклі, що відображають епоху 15 століття.
  • Надбанням кіммерійського царства;
  • Скіфської культурою.

На екскурсію до Одеси

экскурсии бугаз

Місто відоме шикарними пляжами з офіціантами, шатрами, кухнею різних країн, нічними клубами. В Одесі можна урізноманітнити своє дозвілля відпочинком на місцевих пляжах, прогулянками по місту.

Одеські катакомби

Катакомби Кароліно-Бугаз знаходяться в її околицях в селі Нерубайське. Протяжність 200-т річних лабіринтів під землею – 2,5 тис. км.

Одеса побудована з ракушняка. Над місцем видобутку будівельного матеріалу піднялось місто, а шахти перетворилися в лабіринти. Підземні ходи ведуть до Одеси, пролягають через все місто, курортні райони, села. В ходах легко загубитися, екскурсії дозволені тільки з гідами. Тривалість – НЕ більше 1 години, на глибині до 20 м.

Вилкове – Венеція поблизу Затоки

На кордоні України і Румунії розмістилося маленьке, але унікальне село Вилкове. Його пам’ятка – водні канали замість доріг. Єдиний транспорт в селі – човни, катери. Причини утворення каналів досі точно не визначені. Село мало таку інфраструктуру і в минулому столітті.

Так що відпочинок в Кароліно-Бугаз – чудова можливість поєднати морський відпочинок з відвідуванням історичних місць.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом