Інфраструктура Кароліно-Бугаз

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПЛЯЖ КАРОЛІНО БУГАЗ

28Nov

пляж каролино бугазВ залежності від того, наскільки правильно ви обираєте місце для відпочинку на морі, буде залежати і ваш подальший відпочинок з друзями або близькими людьми. Такий курорт, як Кароліно-Бугаз, готовий щорічно зустрічати велику кількість туристів, які можуть приймати щоденні сонячні ванни та плескатись в чистій та теплій воді на пляжах цієї місцевості. Тому, бажаючи відпочити комфортно та незабутньо, обирайте тільки перевірені пляжі Одеси та області, які заслуговують особливої уваги зі сторони туристів.

Зміст статті

На яких пляжах на території Кароліно-Бугазу можна відпочивати? 

Розглядаючи таку місцевість, як Кароліно-Бугаз, варто звернути увагу, що це досить довга станція пляжного типу, розташована в районі Овідіополю. Найменування безпосередньо самого селища було запозичено у графині, яка таємно була заслана сюди, і в яку був закоханий Олександр Пушкін. Окрім цього, усі пляжі Кароліно-Бугаз, які зустрічаються на цьому курорті, відомі багатьом за рахунок дикої, але в той час спокійної природи, чистої води та прибережної зони. Перед тим, як зрозуміти, який відпочинок буде очікувати вас в цій місцевості, важливо розібратися з тим, які пляжі доступні в Кароліно-Бугаз для туристів та місцевих жителів.

Знайомлячись з інфраструктурою яка знаходиться на території пляжів та усього курорту, варто звернути увагу, що вона не дуже розвинута та вузьконаправлена. Справжньою пам’яткою є берегова широка лінія, яка нині вільна від багаточисленних забудов. Популярні пляжі на курорті Кароліно-Бугаз наступні:

  • центральний;
  • дикий;
  • приватний, що належить готелям і санаторіям.

Незалежно від того, якому пляжу буде віддано перевагу, відпочинок в цій місцевості буде комфортним і незабутнім.

Особливості центрального пляжу в Кароліно-Бугаз

Центральний пляж Кароліно-Бугаз являє собою одну з головних пам’яток курорту, де відпочиваютьне тільки приїжджі туристи, але й місцеві жиелі. Це багатолюдний пляж, який розташувався біля основної дороги, що протягнулася уздовж моря. Недивлячись на те, що тут завжди багато людей, центральний пляж досить чистий. Сумувати тут туристам не доведеться, так як інфраструктура представлена всілякими атракціонами, а також різноманітними розвагами, в тому числі водними.

Якщо ви бажаєте провести максимально комфорний відпочинок в Кароліно-Бугазі, заздалегідь потурбуйтесь про бронювання номерів для проживання в нашому міні-готелі. Ви отримаєте не просто місце для нічного сну, але і хорошу зону для активного відпочинку.

Забронювати

Раннеє бронювання

Дикі пляжі в Кароліно-Бугаз 

Каролино бугаз Пляж

Якщо ви любитель усамітненого відпочинку, то буквально в 15-хвилинній відстані від центрального пляжу розташований дикий пляж. Розташовується він в напрямку селища Грибкове. Диким він вважається тому що інраструктура тут не розвинута, немає атракціонів, магазинів та інших зручностей. За рахунок того, що відпочиваючі потрапляють на цей пляж досить рідко, тут кришталево чиста вода та шикарний піщаний пляж.

Приватні пляжі в Кароліно-Бугаз

Якщо ви бажаєте відпочити в Кароліно-Бугаз безпосередньо на першій лінії, то можна віддати перевагу приватним пляжам в районі санаторіїю та готелей. Тут вас будуть очікувати високоякісне обслуговування та віп-умови. Перевагою таких плажів є те, що вони знаходяться в кроковій доступності від готелей та санаторіїв, в яких ви мешкаєте. ММи впевнені, що відпочинок біля моря в Кароліно-Бугаз прийдеться до смаку усім – і батькам з дітьми, і молодіжним компаніям, і людям дорослого віку. Бажаємо вам чудового відпочинку!

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом