Інфраструктура Кароліно-Бугаз

Де робити покупки в Кароліно Бугазі

24Oct

каролино бугазВідправляючись відпочивати, люди в першу чергу намагаються дізнатись інфраструктуру місця, яке збираються відвідати. Йти у кафе не завжди є бажання, а іноді просто хочеться поїсти свіжих фруктів, солодощів або купити м’ясо на шашлики. І як повернутись з поїздки без сувенірів для родичів та друзів. Так де ж знаходяться магазини та ринки Кароліно Бугаз?

Зміст

Чи багато торгових точок в Кароліно-Бугаз і де вони знаходяться

Одним з головних переваг цього села можна назвати те, що в багатьох готелях і базах відпочинку пропонується харчування. В одних це включено в путівку, інші надають можливість відвідати кафе на території, щоб самим обрати собі меню і час прийомів їжі. Крім того, завжди можна відправитись в кафешок, розташованих в селі.

Купити продукти, щоб самостійно готувати на кухні, яка є на території практично будь-якого готелю, теж можна. Тоді до ваших послуг ринок і магазини Кароліно-Бугаз. Їх тут досить багато, як для такого невеликого населеного пункту. Розташовані вони всі в основному або вздовж головної вулиці, або недалеко від неї і знайти їх не складе труднощів.

Магазини

Велика частина магазинів в селі – продуктові. Там можна купити легкі закуски на вечір, солодощі собі і дітям, свіжі овочі і фрукти для салатів тощо. Там також є два універсама і один невеликий універмаг. Крім продуктів можна купити і деякі господарські дрібниці. Наприклад, якщо ви забули вдома шампунь або втратили гребінець – тут це є.

Крім того, в селі ви знайдете два спеціалізованих магазинів спиртних напоїв. Ті, хто хоче влаштувати вечірку біля моря оцінять це. До того ж, багато хто любить просто розслабитися ввечері на терасі з келихом вина або пива, слухаючи шум хвиль і просто дихаючи свіжим повітрям.
Ви теж можете оцінити літнє вечірнє проведення часу у моря на собі, якщо забронюєте номер в готелі «Гарячий шоколад».

Забронюйте номер в міні-готелі «Гарячий шоколад» і ми організуємо ваш відпочинок. У нас комфортні номери, і ви зможете відвідати екскурсії, які вас цікавлять.

Забронювати

Раннеє бронювання

Ринки

рынок Каролино бугаз
Купити свіжого м’яса або риби для мангалу, домашню молочку і овочі зі свого городу можна на ринку, який носить ласкаву назву «Базарчик». Придбати новий купальник замість забутого вдома або порваного, обзавестися надувним кругом та іграшками для дитини, взяти матрац для засмаги прямо на хвилях – все це пропонує вам місцевий базар.
Тут навіть є, так званий блошиний ринок Бугаз. Місцеві продають тут досить цікаві речі, які можуть не тільки стати інтригуючим спогадом, а й стати в нагоді вдома.

Асортимент та ціни

отдых Каролино бугаз
В цілому, магазини пропонують те, що відпочиваючим може знадобитися у час відпочинку. Тобто, продукти, які швидко готуються, і вуличну їжу. Трохи багатший вибір на ринку, де місцеві продають свою домашню продукцію.
Спеціалізований магазин сувенірів Кароліно-Бугаз запропонувати не може. Однак відвезти додому пам’ятку про це місце все одно неважко. На тому ж «Базарчику» є лавки з сувенірами. До того ж окремі намети завжди можна зустріти практично на будь-якій вулиці села.
Ціни тут трохи вищі, ніж в інших містах, але це, нажаль, звичне явище всіх курортів. У зрівнянні з іншими місцями скопичення відпочиваючих, їх можна назвати досить лояльними.

Висновок

Магазини та ринки в Кароліно Бугазі є, до того ж досить багато. Враховуючи розміри самого села, знайти найближчу торгову точку буде зовсім нескладно. Якщо вам захочеться перекусити чимось окрім того, що пропонують місцеві кафе та ресторани – універсами, універмаги чекають вас. Хочете посмажити шашлик – вітаємо на ринку. А сувеніри вам наполегливо запропонують, ледь не на кожному кроці.

Залишити коментар

×

    Зворотний дзвінок
    Залишилися питання? Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом