Раз в тиждень
на території готелю проводиться дитяча анімація
Галерея
Алло, ви де? Ми в Шоколаді! Номера Міні-готель Гарячий Шоколад відпочинок європейського рівня

НОМЕРИ В МІНІ-ГОТЕЛІ

Ми забезпечимо вас усіми благами цивілізації: затишним номером, комфортом і безпекою. Додайте до цього тепле море, широкий пляж з білосніжним піском, цілюще повітря і ви отримаєте незабутній відпочинок, а також невичерпний заряд позитиву і здоров'я.

1,100.00 грн./доба

1,100.00 грн./доба

700.00 грн./доба

109

Про нас

Міні-готель ” Гарячий Шоколад”- це сучасний затишний комплекс апартаментів із власною інфраструктурою: бассейн, кафе, дитичий гральний майданчик, стоянка і т.д. Ми пропонуємо відпочинок в Караліно-Бугаз для найвимогливіших постояльців, які прагнуть отримати сервіс європейського рівня в межах України.

Вигідне географічне розташування дозволяє нашим гостям варіювати свій відпочинок, проводячи його на морському узбережжі чи біля мальовничого озера. В Кароліно-Бугаз все вкрай доступно: морський берег – 30 метрів, озеро – 20 метрів.

Було б неправильно приховувати від наших постояльців таку красу, тому вікна більшості номерів виходять на озеро і море. У готелі 14 номерів класу Люкс, продумана інфраструктура і, що важливо, своя позитивна атмосфера.

Медведева Лилия's avatar Медведева Лилия

Спасибо большое за предоставленный комфорт, отель у моря просто Шоколадно-мармеладно-сказочно-ванильный!!! Просто всё бомбезно!!! Спасибо за предоставленный комфорт в мини-отеле на Каролино Бугаз!!!

Напольских Сергей's avatar Напольских Сергей

Спасибо за отличный отдых в отеле на берегу моря !!! Мы почувствовали себя как дома, когда решили снять номер в отеле "Горячий Шоколад". Очень гостеприимно, отличные душевные люди !!! Все очень понравилось, по-больше Вам отдыхающих, удачи. Было все супер, вернемся обязательно в ваш отель на Бугазе! P.S Порадовал Ваш бассейн..

Лушникова С.П.'s avatar Лушникова С.П.

Вiдпочивали з 09.06 по 12.06 в готелі Кароліно Бугаз. Правду кажучи, не хотiлося выїжджати. При можливостi, приїдемо ще не один раз. Дякуємо за вiдмiнне обслуговування, смачнi домашнi страви, комфорт в номерах та на територiї готелю на березі моря. Сонячних Вам днiв, теплого моря, побiльше вiдпочиваючих, удачi i процвiтання. З вдячнiстю сiм'я Луш.

Лушникова А.Ф.'s avatar Лушникова А.Ф.

Такого отдыха можно получить только от хороших и позитивных людей, то есть от дружелюбных хозяев. Отдохнули прекрасно, спокойно, на все 100, даже маленький ребенок чувствовал себя отлично! Прекрасные условия для отдыха с детьми, отличная кухня (очень вкусно) и доступна. Желаем Вам процветания и позитива, хороших гостей! Спасибо Вам за прекрасный отдых! Будем к Вам приезжать каждые выходные на отдых в 2018.

ЧОМУ МИ?

  • icon-315 кращих номерів
  • icon-2Холодильник
  • icon-4Бар
  • icon-5Комфортні номери
  • icon-1Здорове харчування
  • icon-6Море в 30 метрах
Головна
Голосів: 71
Середня оцінка: 4.8