НОМЕРИ

Зняти номер в Кароліно-Бугаз в міні-готелі “Гарячий Шоколад”

Відпустка дуже багато значить для кожної людини. Найчастіше такий проміжок часу планується завчасно, щоб повністю уникнути непередбачених ситуацій та відпочити на повну. Повноцінно і недорого можна провести уікенд і в Україні. Узбережжя Одеси нічим не відрізняється від дорогих зарубіжних курортів. Наприклад, можна зняти номер у Кароліна-Бугаз і при цьому не тільки відпочити, але і заощадити. Вибір просто ідеальний, оскільки курорт обіцяє позитивні емоції та добре проведений час не тільки для дорослих, але й для дітей.

Міні-готель “Гарячий Шоколад” – це розкішний варіант, коли можна насолодитись атмосферою свободи та легкості. Це можливість кожного туриста:

  • добре відпочити;
  • зняти затишний номер у моря в Кароліно-Бугаз;
  • спостерігати за морем 24 години на добу.

Як забронювати номер в Кароліно-Бугаз

Добре засмагнути, скупатися в теплому морі і отримати задоволення від відпустки зовсім не важко. Готель пропонує свої послуги кожному бажаючому. Для цього є ряд номерів телефонів, вони надані на сайті. У зручний час по телефону можна замовити або забронювати оптимальний номер в Кароліно-Бугаз:

  • сімейний;
  • люкс 2-місний;
  • люкс 4-місний.

Вартість їх оплати також вказана.

Щоб створити затишок та комфорт, просторі номери в Кароліно-Бугаз (в міні-готелі “Гарячий Шоколад”) оснащені усім необхідним. Кондиціонери, великі вікна з видом на море, зручні ліжка – це далеко не повний перелік зручностей, які надаються туристам. Узбережжя з білим піском і синім морем знаходиться усього в 30 метрах від мотелю. Передбачене здорове харчування, що є дуже важливим сьогодні.

Відправитись відпочивати удвох або цілою родиною з повноціним комфортом доступно більшості бажаючих.

Номери
Оцените статью